22. listopad

Den č.4. část druhá

Poté, co jsem se připojil zpět ke zbytku, nás čekal sestup zpět k jezeru. Podobné sestupy většinou za moc nestojí a bývají celkem náročné na kolena. Tady to naštěstí nebylo tak hrozné i když žádná velká zábava to nebyla.

Cestu jsme si proto ukrátili hraním dračího doupěte, kdy si game master Martin vymýšlel pravidla svého herního světa za chodu a systém, jakým v duchu házel kostkou a určoval další akce, se nám nepodařilo nikdy odhalit. Nutno ovšem říct, že nás to zabavilo na několik hodin. :-)

Cestou nás také potkalo několik kapek, byl to ale první a také poslední "déšť, který jsme se za celý ten týden potkali. Jinak ale bylo zataženě a počasí na koupání moc nebylo. Což nás trochu zklamalo, protože už jsme se blížili zpět k jezeru a při sestupu jsme se mimo jiné mohli kochat i typickými italskými střechami.

Vlakem jsme se přesunuli zpět do Isea a opět rozdělali "tábor" na místní pláži. Ten večer ale bylo živo, protože celé město žilo muzikou a zábavou a všude byly trhy. Což nás dost zmátlo, protože všechny uličky a náměstíčka najednou vypadaly úplně jinak a skoro jsme se ztratili. :-D

Zpět

Vytvořte virtuální kalendář pro své blízké